Pozostałe aktualności

SENSAcyjne ceny na wiosnę!

Panele laminowane Sensa od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Teraz trzy bestsellerowe kolekcje dostępne są w atrakcyjnych cenach.


Wiosenna promocja Sensa to aż siedemnaście ciekawych dekorów paneli laminowanych. Ich trwałość, piękno i bogactwo wzorów sprawiają, że każde wnętrze nabierze nowego, unikalnego charakteru. Każda z kolekcji została zaprojektowana z dbałością o najmniejszy szczegół tak, by wpasować się w każde pomieszczenie, niezależnie od stylu. Sensa Solido Elite to eleganckie panele o naturalnym wykończeniu i bogatej palecie odcieni, od chłodnego beżu, przez karmel, aż po intensywną barwę kakao o delikatnych refleksach. Natural Prestige to kolekcja dedykowana miłośnikom naturalnego, surowego stylu. Szeroka paleta barw kolekcji nawiązująca odcieniami do aromatycznych korzennych przypraw sprawia, że Natural Prestige to świetny wybór do nowoczesnego wnętrza w stylu skandynawskim bądź prowansalskim. Z kolei rustykalne panele z kolekcji Natural Heritage to stonowane dekory o spokojniejszym usłojeniu, pozwalające uzyskać ciekawy efekt wnętrza.


Panele Sensa objęte wiosenną promocją to oryginalny element wykończeniowy do każdego rodzaju pomieszczenia, ale przede wszystkim gwarantowana jakość i wytrzymałość w atrakcyjnych cenach. Wszystkie panele są produkowane z użyciem najnowszych technologii, dostosowanych do surowych niemieckich norm, co sprawia, że niezależnie od wybranego dekoru, będą cieszyć przez lata.


Czas trwania promocji od 03.02.2020 do wyczerpania zapasów. Dodatkowe informacje na temat akcji promocyjnej dostępne u sprzedawcy:

 

Znajdź najbliższy salon prowadzący promocję >