Sensa w obiektach publicznych i prywatnych

Podłogi Sensa potrafią zachwycić – bogactwo pięknych wzorów, kolorów, struktur powierzchni, charakteru usłojenia i rozmiarów sprawiają, że jest to pokrycie podłogowe, które razu przyciąga uwagę Klienta.

Piękny wygląd to nie wszystko – techniczne parametry podłóg Sensa znacznie przekraczają standardowe wymogi dla paneli laminowanych przeznaczonych do obiektów prywatnych (czyli wszystkich domów i mieszkań). Można bez problemu polecić je niemal każdemu, który chce skorzystać z Państwa usług przy wykańczaniu lub renowacji swojego domu czy mieszkania. Korzystny stosunek jakości do ceny paneli Sensa bardzo często pomaga Klientom podjąć ostateczną decyzję.

Każdy architekt wie, że obiekty publiczne, takie jak restauracje, biura, galerie, hotele, puby, gabinety czy salony są szczególnie wymagające i trudne do aranżacji. Biorąc pod uwagę, że eksploatacja tych wnętrz jest zdecydowanie bardziej intensywna, materiały użyte do wykończenia tych miejsc muszą być jednocześnie estetyczne i wytrzymałe. Kwestia ta odnośni się zwłaszcza do wyboru podłogi, która w takich wnętrzach poddawana jest ciężkiej próbie.

Panele podłogowe Sensa to produkty dostosowane również do wymogów obiektów publicznych i komercyjnych – salonów, butików, restauracji, pubów, hoteli, biur oraz pomieszczeń firmowych. Szczególnie zalecane są w tym celu kolekcje o wysokiej klasie ścieralności ( AC5/33 ), które zostały opracowane i wykonane tak, by sprostać intensywnym obciążeniom, jakim często poddawane są podłogi w tych pomieszczeniach.

Najlepszą rekomendacją dla produktu jest fakt, że do naszego salonu firmowego w Poznaniu, z całej naszej oferty pokryć podłogowych, wybraliśmy właśnie panele laminowane Sensa.

Podłoga została wykonana z dwóch paneli należących do kolekcji Urban Loft o klasie ścieralności AC4/32 (a więc nie najbardziej wytrzymałych paneli Sensa) i doskonale sprawdza się od lat.
Nasz projekt pokazuje również, że panele podłogowe w ramach jednej kolekcji można łączyć ze sobą dla uzyskania ciekawych efektów wizualnych.

Panele podłogowe Sensa w Salonie
Podłoga wykona z 2 paneli Sensa z kolekcji Urban Loft: 26349 Świerk Bristol oraz 26348 Sosna York (dekor już niedostępny w sprzedaży)