Panele laminowane AC3 / 31

Panele nieustannie narażone są na kontakt z piaskiem, przesuwanie krzeseł, czy też chodzenie w butach. Dlatego, przed zakupem i wyborem paneli warto zastanowić się nad tym, jakie walory użytkowe niesie za sobą dany rodzaj paneli. Generalnie wyróżniamy 5 klas ścieralności paneli od AC1, AC2, AC3, AC4 do AC5, przy czym im niższy numer klasy, tym niższa odporność paneli na ścieranie. Dodatkowo wyróżnia się 6 klas użyteczności – 21, 22, 23, 31, 32, 33, które informują, do jakich pomieszczeń nadają są dane panele.
boathouse220Boathouse Edition
Panele laminowane o klasie ścieralności AC3 / 31 cechują się dobrą klasą ścieralności i dedykowane są do pomieszczeń o umiarkowanym natężeniu ruchu.

Do jakich pomieszczeń pasują panele AC3 / 31

Nasze panele laminowane o klasie ścieralności AC3 / 31 dedykowane są dla różnego rodzaju pomieszczeń w budynkach mieszkalnych – a w przypadku budynków użyteczności publicznej nadają się tylko tam, gdzie ruch nie jest duży, do pokoju hotelowego czy małego biura.
Posiadające atrakcyjną cenę i średnią klasę ścieralności panele laminowane AC3 / 31 to optymalny wybór do tych pomieszczeń w domu czy w mieszkaniu, w których podłoga nie jest narażona na mocne zniszczenia, czyli np. do sypialni. Panele te sprawdzą się tam znakomicie i długo będą cieszyć swym wyglądem.