Panele laminowane AC5 / 33

Panele laminowane AC5/33, czyli panele o klasie ścieralności AC5 i klasie użyteczności 33 to panele podłogowe o wysokiej klasie ścieralności, przeznaczone do przestrzeni o dużym natężeniu ruchu, przede wszystkim do budynków użyteczności publicznej. Świetnie sprawdzają się też w domach i mieszkaniach, zwłaszcza kiedy wśród naszych domowników znajdują się zwierzęta domowe.
Panele o klasie AC5 / 33 są w stanie przetrwać nawet bardzo intensywną eksploatację przez długi czas, przy czym nie wymagają ponadstandardowej pielęgnacji. Jest to więc znakomity wybór wszędzie tam, gdzie potrzebna jest naprawdę trwała podłoga. Poniżej prezentujemy kolekcje Sensa o klasie AC5/33.
Panele podłogowe Sensa: Natural PrestigeNatural Prestige Panele podłogowe Sensa: Studio EssentialsStudio Essentials Panele podłogowe Sensa: Grande Authentico XXLGrande Authentico XXL

 

Do jakich pomieszczeń pasują panele AC5 / 33

Ze względu na swoją wysoką klasę ścieralności i użyteczności panele laminowane AC5 / 33 znakomicie nadają się do wszelkich pomieszczeń, które są intensywnie eksploatowane. Są one niezwykle odporne na ścieranie i inne uszkodzenia mechaniczne, można więc mieć pewność, że nie zniszczą się szybko i długi czas będą wyglądać jak nowe.

Panele laminowane Sensa AC5 / 33 dedykowane są do mocno eksploatowanych pomieszczeń głównie użyteczności publicznej. Świetnie pasują do korytarzy w biurowcach, holi, salonów samochodowych czy też restauracji.

 

Czy istnieją panele podłogowe bardziej trwałe niż panele podłogowe AC5 / 33 ?

Na rynku dostępne są specjalne panele podłogowe HPL jednej norweskiej firmy, których klasa użyteczności może dochodzić do AC6 / 34. Panele te stosowane są najczęściej stosowane w dużych obiektach komercyjnych i publicznych o bardzo dużym natężeniu ruchu, w których podłoga jest narażona na ekstremalne obciążenia – takich jak: lotniska, dworce autobusowe i kolejowe, hole hotelowe, centra handlowe.