Struktura chromowana

 

Proponowane przez Sensa, laminowane panele podłogowe o strukturze chromowanej podobnie jak panele o strukturze synchronicznej odznaczają się trójwymiarową rzeźbą powierzchni. Panele laminowane o tej strukturze doskonale imitują naturalne drewno. Ich powierzchnia ma jednak inny charakter – jest matowa, aksamitna i gładka w dotyku.

Dodatkowo, wytłoczone w panelach włókna drewna delikatnie połyskują metalicznymi refleksami. Ten zróżnicowany stopień połysku struktury powoduje, że w zależności od kąta padania światła, pory dnia, podłoga w danym pomieszczeniu każdorazowo wygląda inaczej, zapewniając tym samym niesamowity efekt.

Co wyróżnia strukturę chromowaną paneli

Struktura chromowana naszych paneli podłogowych to zaskakująco piękne połączenie matowej, gładkiej powierzchni podłogi z trójwymiarowym wzorem słojów z metalicznym blaskiem.

Podłoga ze strukturą chromowaną to podłoga, która pod wpływem promieni słonecznych czy nawet sztucznego światła zmienia swój wygląd jak kameleon a pomieszczenie jest efektownie rozświetlone. Takie delikatnie połyskujące struktury powodują, iż wnętrza optycznie wydają się większe.